"Enter"a basıp içeriğe geçin

Crow Medya Oyunculuk & Menajerlik

2011’de Kadıköy’de hizmet vermeye başlayan Aktör-ist akademi yılların deneyimi ve tecrübesiyle 2019 yılın da yeni adı Crow Medya Tiyatro ve Temel Oyunculuk Eğitim Akademisi olarak 40 seyirci kapasiteli sahnesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Crow Görsel Sanatlar Eğitim Merkezi, insanın kendine verdiği değerden yola çıkarak faaliyet alanını belirleyen, içimizde var olan ama farkında olmadığınız yeteneklerimizi açığa çıkarmak ya da bildiğimiz ama geliştirme fırsatı bulamadığımız yeteneklerimizi geliştirmek için açılan bir kapıdır.

Crow Medya Tiyatro ve Temel Oyunculuk Eğitim Akademisi, kendini sosyal ve beşeri bilimlerin çeşitliliği içinde öğretim yapmaya ve araştırmada mükemmeliyetçiliğe adamıştır. Erişim ve eşitlik prensipleri, Akademinin eğitim, öğretim ve araştırma faaliyetlerini desteklemektedir. Akademi, sanatın ve sanatçının toplumdaki rolünü düşünür. Sanatın geleneklerini ve tarihini olduğu kadar denemeleri, geçiş sınırlarını ve melez süreçleri teşvik etmektedir.


Eğitim merkezinin kurucusu sayın (Oyuncu) Osman Kaba, kuruluşlarının felsefesini şöyle ifade ediyor;
Crow Medya Tiyatro ve Temel Oyunculuk Eğitim Akademisi, Türk toplumunun zengin kültürel çeşitliliğinden etkilenmiş, canlı bir sanat merkezidir. Okulumuz, hayal gücü, akıl, fantezi ve yaratıcılığın kapılarını ardına kadar açarak, Türk toplumunun zengin kültürel dokusuna, eğitime, sanatsal ifadeye ve bunların arasında yer alan etkileşime katkıda bulunur. Öğrenciler, sağlam bir akademik müfredat ile verilen, yaratıcı drama, oyunculuk, ve tiyatro dersleri ile sanat duyarlılıklarını geliştirmektedir. Crow medya Tiyatro ve Temel Oyunculuk eğitim Akademisi öğretmenleri ve öğrencileri, çok kültürlü toplumun üretken ve barış fikirli üyeleri olarak ömürleri boyunca sanat ateşini içlerinde taşıyacaklardır.

Kurucu
Osman Kaba (Oyuncu)